De stacaravan van Elvis Presley ging van de veiling voor bijna $ 70 duizend

Video: De stacaravan van Elvis Presley ging van de veiling voor bijna $ 70 duizend

Video: The Rzhev Meat Grinder: Operation Mars (World War 2 Eastern Front) - YouTube 2024, Mei

Op een recente veiling in de Verenigde Staten van Amerika werd een stacaravan verkocht die voorheen eigendom was van Elvis Presley met zijn vrouw Priscilla Presley. Door de verkoop van dit perceel was het mogelijk om het bedrag van 67.6.000 dollar te redden.

De beurzen werden gehouden op 25 januari. Het veilinghuis GWS Auction, gevestigd in Los Angeles, Californië, had de leiding over dit evenement. Het is interessant dat deze transacties online werden uitgevoerd. In een van de buitenlandse nieuwsuitzendingen wordt gezegd dat Presley's stacaravan te koop werd aangeboden met een startprijs van slechts $ 13.000, voor het eerder aangegeven bedrag, werd het gekocht door een onbekende deelnemer aan de veiling.

De lengte van het op de veiling verkochte huis is 18,3 meter. Het heeft twee slaapkamers, elk met een eigen kleedkamer. De stacaravan heeft een keuken met donkerbruine kasten. In de rest van het huis werd hout gebruikt om de plafonds en muren te versieren. Wat het kleurenschema betreft, overheerst rood hier, wat goed samengaat met goud. De badkamer maakt ook gebruik van rood en goud.

Deze stacaravan is in 1967 gekocht door een Presley-stel. Elvis en Priscilla brachten graag tijd door in dit huis in Memphis op Circle Ranch. Het is vermeldenswaard dat naast deze stacaravan de koper die het hoogste bod op de veiling heeft gedaan, ook een certificaat van eigendomsoverdracht ontvangt. Dit document bevat de handtekening van Elvis Presley zelf en is notarieel vastgelegd. De aanwezigheid van dergelijk papier stelt de nieuwe eigenaar van de stacaravan in staat om indien gewenst of nodig een doorverkoop te doen. Het certificaat werd uitgegeven door de beroemde zanger in 1967, net op het moment dat de deal om deze trailer te kopen werd uitgevoerd.

Opgemerkt moet worden dat deze stacaravan eerder twee keer op een veiling is verkocht, maar de documentatie is nooit gewijzigd. De nieuwe eigenaren van zo'n huis wilden volgens de documenten eigendom zijn van Elvis. In de loop van de tijd waren de aanhanger en het interieur versleten, en daarom is hier een restauratie uitgevoerd, waardoor het huis weer de uitstraling van de jaren '60 terugkrijgt. Elvis Presley had een bijzondere liefde voor stacaravans, waarvan de zanger er maar acht had. Na de dood van de zanger werden alle trailers naar de locatie gereden, niet ver van het landgoed Graceland.